Yenilik Partisi Mersin İlçe Kongrelerine Mersin Halkını Davet Etti

Yenilik Partisi Mersin İl Başkanı Şeküre GEMİCİ,Genel Başkan Öztürk YILMAZ'ında Katılacağı İlçe Kongrelerine Tüm Mersin Halkını Davet Etti

Yenilik Partisi Mersin İl Başkanı Şeküre GEMİCİ,Genel Başkan Öztürk YILMAZ’ında Katılacağı İlçe Kongrelerine Tüm Mersin Halkını Davet Etti

İl Başkanı Şeküre GEMİCİ ;

“Genel Başkanımız Ardahan Milletvekilimiz Sayın Öztürk YILMAZ ‘ın Liderliğinde Türkiye’ye YENİLİK GELECEK” Sloganı ile yola çıktık.

Ülkemizde gerek ekonomide, işsizlikle, tarımı ile, zor durumda olan çiftçimize, esnafımıza, emeklisinden memuruna Her kesime faydası olacak tek parti YENİLİK PARTİSİ’ dir.

Her daim,Gece gündüz sahadayız.İl, ilçe başkanlarımız,gençlik kollarımız, ile tüm teşkilat ve kadrolarımızla çiftçimizin,esnafımızın,emeklilerimizin,gençlerimizin ve Halkımızın yanındayız.Neler yaşadıklarını,neler çektiklerini,çok zor durumda olduklarını biliyoruz.

Yanlarında olmayada devam edeceğiz.

Mersin’de ve Türkiye’de YENİLİK ŞART Oldu Diyoruz.

Önümüzdeki Günlerde 12 Mart 2022 Cumartesi Günü;

Mezitli ilçe Başkanı Figen TOSUN ve Yenişehir ilçe Başkanı Ferdi ÇOLAKOĞLU yönetiminde yapılacak olan İlçe Kongrelerimize  Genel Başkanımız Ardahan Milletvekilimiz Sayın Öztürk YILMAZ’ında Teşvikleriyle yapılacaktır.

Burdan Tüm Mersin Halkımızı Kongrelerimize Davet Ediyoruz.

Yenilik Partisi Mezitli ilçe Kongresi ve Yenişehir ilçe Kongreleri ;

Tarih: 12 Mart 2022 Cumartesi

Saat:13:00-16:00

Yer:Mersin Şoförler Cemiyeti

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu