MHP’li Kılavuz’dan İP’li Kocamaz’a veryansın twitleri

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz Sosyal Medya hesabından, devrik Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'a veryansın mesajlarını paylaştı.

İŞTE O Tweet dizisi

Sohbet

Olcay Kılavuz @OlcayKilavuz
1. Şahsını davasının üzerinde gören, makam uğruna her türlü rezilliği yapan, MHP kaybetsin de kim kazanırsa kazansın anlayışı ile hareket eden, Hdp/Pkklıların belediye kadrolarına yerleşmesinin vebalini sırtında taşıyan Burhanettin Kocamaz fitne tohumlarına devam etmektedir.
Yanıtını Tweetle
Olcay Kılavuz 

adlı kişiye yanıt olarak

2. Hdp-Chp-İp İttifakı’nın Mersin’e ve Mersinliye zulümleri karşısında suspus olup beslemeleri aracılığıyla yönettiği haber sitelerinde MHP’ye kin ve nefret kusan,5 dönem MHP’den seçilerek belediye başkanlığı yapan Burhanettin Kocamaz hiç utanıp sıkılmıyor musun?
Olcay Kılavuz @OlcayKilavuz
3.Bu fitne ve ihanet merkezi; Mersin Büyükşehir Belediyesi kadrolarının Hdpkkya peşkeş çekilmesiyle yetinmemiş olacak ki yaptıkları aşağılıkça haberlerle, iftira dolu yayınlarla Toroslar Belediyemizin de Chp-Hdpkk-İp İttifakı’nın yönettiği bir belediye olmasını arzu etmektedir.
Olcay Kılavuz @OlcayKilavuz

4. MHP hazımsızlığı bu siyaset eskilerini, bu yalan şebekelerini hayasızlığa sürüklemektedir. MHP düşmanlığı bu zevatı Hdp’nin kucağında siyasete itmekte vatanseverliğin, milletperverliğin şehri olan Mersinimize ihanete sevk etmektedir.

Olcay Kılavuz @OlcayKilavuz
5. Başarılı çalışmalarıyla gurur kaynağımız olan Toroslar Belediye Başkanımız Atsız Afşın Yılmaz’a, gece gündüz demeden Mersinli hemşerilerimize ve davamıza samimiyetle hizmet eden belediye başkanlarımıza ve dava arkadaşlarımıza yönelik itibar suikastı hükümsüzdür.
Olcay Kılavuz @OlcayKilavuz

6. “Oluk başında oynayan çark evinde bulur kendini”!!! Hiçbir ülküdaşımız asla yalnız ve sahipsiz değildir. Riyasız, hesapsız, samimi, dürüst ve ahlaklı bir şekilde davamıza hizmet eden her arkadaşımızın yanındayız.

Olcay Kılavuz Olcay Kılavuz @OlcayKilavuz
7. Ülküdaşlık hukuku her bağın üzerindedir. Ülküdaşlarımızın hakkını hukukunu çiğnetmeyecek, ihanete göğsümüzü siper edecek, alçaklık şebekesinin maskesini mutlak surette indirecek; rezilliklerini bir bir yere serecek, yüzlerine tokat gibi indireceğiz.
Olcay Kılavuz @OlcayKilavuz
8. Yeri gelmişken pusularda bekleyenler, ibreye göre pozisyon belirleyenler, perde arkasında iş çevirenler iyi bilmelidir ki; tabutluklardan, zindanlardan, idam sehpalarından gelen bir davanın temsilcisi olarak haksızlık karşısında susmaz hak bildiğimizi söylemekten geri durmayız
Olcay Kılavuz @OlcayKilavuz

9.Herkes şunu iyi bilsin ki nefesimiz; Mersin’de ihanet tezgahı kuranların daima ensesinde olacaktır. Mersinli hemşerilerimize, dava arkadaşlarımıza nankörlüklük yapanların uykusunu kaçırmaya devam edeceğiz.

Daha fazla yanıt göster
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu