TSO’dan yeni Emniyet Müdürüne ziyaret

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Ebubekir Fil’i ziyaret ederek, yeni görevinde başarı dileklerini iletti.

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak, Meclis Başkanı Eyüphan Eyüboğlu, Başkan Yardımcıları Fuat Togo ve Ferit Çetiner, Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Fesli ile Genel Sekreter Ali Ukav, kısa bir süre önce İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Ebubekir Fil’i makamında ziyaret etti. Emniyet Müdürü Fil’e hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Koçak ve TSO yönetimi Tarsus’un ekonomik, sosyal ve kültürel yapısı hakkında bilgi vererek, devam eden yatırım projelerini anlattı. Projelerin hayata geçmesiyle beraber Tarsus’ta yakın vadede güzel gelişmeler yaşanacağını, yansımalarının da hızla görülebileceğini belirten Koçak, ‘’Tarsus tüm dinamikleriyle yeni döneme hazırlanmalı. İşbirliği ve uyum içinde el birliğiyle kentimizi hak ettiği yere taşımamız gerekiyor. Emeğiniz ve koyacağınız her katkı için şimdiden teşekkür ederiz.’’dedi.

Tarsus İlçe Emniyet Müdürü Ebubekir Fil de Tarsus TSO yöneticilerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, dinamik bir yapıya sahip olan ilçeye hizmet verecek olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirtti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu