Toroslar Üretiyor, Yollar Yenileniyor

Toroslar Belediyesi, ilçe genelinde yol yapım, kilit parke taşı döşeme ve kaldırım yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Kendi bünyesindeki Kilit Parke Taşı Üretim Tesisi ile kilit parke ihtiyacını en hızlı bir şekilde karşılayan belediye, ekonomik olarak da tasarruf sağlıyor.

Mevcut kaldırımları da bakımdan geçirerek yenileyen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, özellikle yeni yerleşim alanları ile yaya yollarını vatandaşların ihtiyaçlarına uygun hale getiriyor. Ekipler, bu kapsamda Çağdaşkent Mahallesi’nde kilit parke kaldırım çalışması yaptı.

 Başkan Yılmaz: “Her Zaman Daha İyisi İçin Çalışıyoruz”

 ‘Çevik ve Üreten Belediyecilik’ anlayışı ile çalışmaya devam ettiklerini belirten Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz; “Üreten bir belediyeyiz. Kendi ekip ve ekipmanlarımızla kilit parke üretimi yapıyoruz. Sokaklarımıza döşediğimiz kilit parke çalışması ile vatandaşlarımızı yazın tozdan kışın da çamurdan kurtarmak adına var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Her mahallenin beklentisine cevap verebilmek için yoğun bir tempo ile çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Başkan Yılmaz, ilçe merkezinin yanı sıra yüksek kesimlerdeki mahallelerde de üst yapı çalışmalarının devam ettiğini kaydederek; “Yollarımızı daha güvenli ve modern hale getirmek için çalışmalarımızı hemşehrilerimizin talepleri ve belli bir plan doğrultusunda sürdürüyoruz” diye konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu