Toroslar Belediyesi 30 Ağustos’ta halkı coşturacak

Toroslar Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101’inci yılını ünlü sanatçılar Ece Mumay ve Ogün Sanlısoy konserleriyle taçlandıracak.

30 Ağustos Çarşamba günü Akbelen Mahallesi’nde bulunan Koray Aydın Stadı’nda düzenlenecek zafer kutlamaları; saat 19.00’da Dj performansı ve saat 20.00’da Ece Mumay’ın konseriyle başlayacak. Birbirinden güzel şarkılarını Mersinliler için söyleyecek olan Ece Mumay’ın ardından Türk rock müziğinin efsane isimlerinden Ogün Sanlısoy da saat 21.30’da sahne alacak.

 BAŞKAN YILMAZ’DAN, 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMALARINA DAVET

 Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde 26 Ağustos’ta başlayan ve 30 Ağustos’ta zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 101. yıl dönümü için Mersinlilere özel bir kutlama programı hazırladıklarını söyledi.

Zafer coşkusunu her zaman olduğu gibi bu yıl da hep birlikte yaşayacaklarını ifade eden Başkan Yılmaz; “Ağustos ayı, Türk’ün zafer ayıdır. 30 Ağustos akşamı Koray Aydın Stadı’nda ünlü sanatçılarımız Ece Mumay ve Ogün Sanlısoy’un sahne alacağı konserlerimizin yanı sıra yine aynı gün saat 14.00’da Gözne Mahallemizde başlayacak Karakucak Güreş Müsabakalarımızla Zafer Haftası’nı coşkuyla kutlayacağız. Şanlı zaferimizin gururunu hep birlikte taçlandırmak üzere tüm halkımızı etkinliklerimize bekliyoruz. Bundan 101 yıl önce birlik ve beraberlik içerisinde kanlarıyla, canlarıyla bu toprakları vatan yapan başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, aziz şehitlerimizi, ebediyete irtihal eden gazilerimizi rahmet, saygı ve minnetle anıyorum” şeklinde konuştu.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu