Tasarımcı Dilan Kaya Ve Yazar Beyza Aksoy, Kitapseverlerle Buluştu

İlk kitabını 2016 yılında yayınlayan yazar Beyza Aksoy, İzmir Kitap Fuarı kapsamında düzenlenen imza gününde okurlarıyla bir araya geldi.

Genç yazar, Epsilon Yayınları tarafından yayınlanan kitaplarını okurları için imzaladı ve bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Küçük yaşlardan beri yazı yazmanın kendisinde bir tutku olduğunu söyleyen yazar Beyza Aksoy,

“Kitaplarımda gençlere yönelik konular, romantizm, kadın erkek ilişkileri gibi temaları ele alıyorum. Son kitabım Siyam 4 ciltlik bir roman serisi olacak; ilkini raflara taşıdık. Tasarımlar konusunda aynı zamanda yakın arkadaşım olan tasarımcı Dilan Kaya ile çalışıyorum. Hayal gücü ve yetenekleri çok iyi. Aklımdaki görseli tasarımlarıyla kapağa başarıyla taşıyor” diye konuştu.

Kitap kapağı tasarımlarının, okuyucuda yarattığı ilk algı açısından çok önemli olduğunu belirten Epsilon Yayınları Tasarımcılarından Dilan Kaya, “ Kapak tasarımlarının kitabın içeriğiyle görsel bir bütünlük içinde olması gerekiyor. Beyza Aksoy ile yıllardır iyi bir iletişimim olduğu için onun beklentilerine cevap verecek tasarımlar yaratıyorum. Kitaplarını da severek okuyorum. Bugün imza gününde kitapseverlerle bir arayla gelerek keyifli saatler geçirdik. Herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu. (BSHA)

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu