0101

Siyasilerden 14 Mart Tıp Bayramı mesajı

İlk Yayın: 14 Mart 2023 – Güncelleme: 15 Mart 2023 01:32

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Pandemi döneminde ve deprem bölgesinde değerlerini çok daha iyi anladığımız ve tüm zorluklara rağmen fedakarca insanımıza hizmet etmeye devam eden tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik ediyor, emeklerinin karşılığını aldıkları bir Türkiye temenni ediyorum.” ifadesini kullandı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun Twitter’dan yayımladığı mesajı şöyle:

“Hatay’da 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla deprem bölgesinde zor şartlar altında görev yapan sağlık çalışanlarımızla bir araya geldik. Başta eşim Sare Hanım olmak üzere, cefakar sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutluyorum.”

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, mesajında, “Biz, başkaları gibi “Giderlerse gitsinler” demiyoruz. Ülkemizde yetişmiş ancak hak ettiği çalışma şartlarından yoksun bırakıldığı için yurtdışına gitmiş tüm sağlık çalışanlarımızın, güle oynaya döndüğü bir vatan inşa edeceğimize söz veriyoruz. 14 Mart Tıp Bayramınız kutlu olsun.” ifadelerine yer verdi.

İYİ Parti’nin, sosyal medya hesabından yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: “İYİ Parti olarak hekimlerimize söz veriyoruz. Önlüğünüze sahip çıkacak; “Giderlerse gitsinler!” diyerek ayaklar altına alınmaya çalışılan itibarınızı yükselteceğiz. Sizleri, hak ettiğiniz çalışma koşullarına mutlaka ulaştıracağız… 14 Mart Tıp Bayramı’nız kutlu olsun!”

Hibya Haber Ajansı

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Translate