Ojje güzellik merkezi Mersin Mezitli’de açıldı

Mersin’in Mezitli ilçesinde hizmete giren Ojje Beauty Studio Güzellik Merkezi açılışı yoğun ilgi gördü. İşletmeciliğini Selin Özgür ve Güneş Aksu Çeltik’in yaptığı güzellik merkezi törenine siyaset, sanat ve basın camiasından birçok isim yoğun ilgi gösterirken, kadın girişimcileri yakınları da yalnız bırakmadı.
Yeni Mezitli Belediyesi karşı sokağında hizmete giren Ojje Güzellik Merkezi’nin açılış kurdelesini AKP Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit ve Yenişehir Muhtarlar Derneği Başkanı Adnan Giray Atilla kesti.
Son teknoloji cihazlarla donatılmış güzellik merkezinde profesyonel klasik ve hydrafacial cilt bakımı,  kalıcı oje, jel ve protez tırnak, medikal manikür-pedikür, ipek kirpik, kirpik lifting, kaş laminasyon gibi hizmetlerin verildiğini söyleyen işletmeci Selin Özgür ve Güneş Aksu Çeltik, Mersinlilerin odak noktası haline gelecek olan Ojje Beauty Studio Güzellik Merkezi’nin, açılışa özel fırsatlarla müşterilerini beklediğini söyledi. Kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür eden Özgür ve Çeltik, çok mutlu ve heyecanlı olduklarını belirterek, hedeflerinin markayı büyütmek ve Mersin’in güzellik markası haline getirmek olduğunu ifade etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu