Öğretmenlere kişisel gelişim ve farkındalık semineri verildi

Kişisel Gelişim Uzmanı, Yazar ve Eğitmen Güray Gökal öğretmenlere kişisel gelişim ve farkındalık eğitim programı kapsamında seminer verdi.

Mersin Bilimkent Okulları Kampüsü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen seminere kurumun anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise öğretmenleri olmak üzere yoğun bir katılım sağlandı.
Üç saat süren eğitimde “Beyin Mucizesi, İnsanları Tanıma Sanatı, Beden Dili, Mikro İfadeler, Etkili Konuşma ve Hitabet Sanatı, Bilginin ve Nefesin Sihirli Gücü” olmak üzere farklı konu başlıklarında eğitimler verildi.
Kişisel başarının önemine dikkat çeken Gökal, başarıya gidilen yolda hedef belirleme, istek ve motivasyonun çok önemli olduğunu belirtti.
Gökal, ileri düzeydeki bu eğitimlerde öğrenci ve öğretmen arasında kurulacak sözlü iletişimin yanı sıra, sözsüz iletişimin de geliştirilmesine katkı sağlayacağını belirterek, bu tür programlarda öğretmenlerin öğrencilerini daha iyi tanımaları ve mesleki gelişimlerini arttırmalarının amaçlandığı vurguladı.
Mersin Bilimkent Okulları Müdürü Mürüvvet Demirtaş, kendinden emin, çağdaş, düşünen, çözümleyici, başarılı bireyler yetiştiren bir kurum olarak bu tür eğitim seminerlerine çok önem veriyoruz. Bilgi, tarihimiz boyunca güç olarak algılanan bir kavram olmuştur.
Verimli geçen seminerler bu tarz eğitim programlarını devam ettirmemiz konusunda bize yol gösteriyor dedi.
Seminer Mürüvvet Demirtaş’ın, Güray Gökal’a teşekkür belgesi takdim etmesiyle sona erdi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu