0101

Kayıp emekli öğretmenin kazada öldüğü ortaya çıktı

Mersin'in Toroslar İlçesinde yaklaşık on gündür kayıp olan emekli öğretmen, Kepirli köy çıkışında arabası ile uçuruma yuvarlandığı ve araç içinde öldüğü ortaya çıktı.

İlk Yayın: 14 Eylül 2023 – Güncelleme: 14 Eylül 2023 23:45

Edinilen bilgiye göre  Toroslar ilçesi Çelebili köyünde oturan emekli öğretmen Abdullah Erdoğan(54), Kepirli köyünde ablasını ziyaret ettikten sonra kaybolduğu ve 10 gündür arandığı öğrenildi. Emekli Öğretmen’le ilgili başlatılan arama çalışmaları sırasında bugün akşam 21,00 sıralarında alınan bir ihbar üzerine Kepirli köyü kördiken mevkiinde yaklaşık 150 metrelik uçurumun dibinde bir araç içinde ceset bulundu.

Jandarmanın yaptığı araştırmada, araç içinde ölü bulunan kişinin kayıp öğretmen emeklisi Abdullah Erdoğan olduğu belirlendi.

Olay yerine gelen jandarma ve itfaiye uçurumdaki aracı ve cesedi çıkartma çalışması başlattı.

Haber yayına hazırlandığında olay yerine bir vinç gelmesinin beklendiği de görüldü…

Emekli öğretmenin uçuruma uçtuğu yolda bariyer ve yol çizgilerinin olmamasını olay yerine gelen  köylüler tepkiyle karşıladı. Köylüler, yolun iniş olması nedenle araçların hızlı seyrettiğini, yol çizgisi ve bariyerin olmaması nedeniyle kaza yaptığını ve bu yüzden de başkalarının kazadan haberinin olmadığını ileri sürdüler.

Kazayla ilgili soruşturma sürdürülüyor…

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu