İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı, Başkanlığında ‘AFAD Koordinasyon Toplantısı’ Gerçekleştirildi

Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan ile birlikte orman yangının yaşandığı bölgede incelemelerde bulunan İçişleri Bakanı Yardımcısı İsmail Çataklı, Mersin İlimiz Gülnar ilçesi Büyükeceli Mahallesi Mevkiinde ‘AFAD Mobil Koordinasyon Merkezi’nde gerçekleştirilen ‘AFAD Koordinasyon Toplantısı’na başkanlık etti.

Toplantıya Silifke ve Gülnar Kaymakamları, AFAD Müdahale Dairesi Başkanı, Belediye temsilcileri, kurum müdürleri ve AFAD başta olmak üzere yangın alanında aktif görev alan kuruluşların temsilcileri de katıldı.

Toplantıda AFAD İl Müdürü Cenk Yıldız’ın gerçekleştirdiği sunumun ardından bölgede meydana gelen orman yangınıyla ilgili olarak yürütülen çalışmaların ardından halen devam eden soğutma faaliyetleri ve yangının sona ermesiyle birlikte başlanılan hasar ve zarar tespit çalışmalarına dair bilgiler paylaşıldı değerlendirmeler yapıldı.

Bakan Yardımcısı Çataklı, geçmiş olsun dileklerinde bulunarak başta Valimiz Ali Hamza Pehlivan olmak üzere bu süreçte görev yapan tüm personele çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu