Gültak, halkla buluşma mesaisine ara vermiyor

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak; Mersin Milletvekili Hacı Özkan ve parti yetkilileri ile birlikte İstiklal Caddesi üzerinde ve Mersin Çiçek Pasajı’nda faaliyet gösteren esnafla bir araya geldi, alışverişe çıkan vatandaşlarla sohbet etti.

Göreve geldiği günden bu yana, hafta içinde olduğu gibi hafta sonları da halk ve esnaf ile buluşma mesaisine devam eden Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, beraberinde Mersin Milletvekili Hacı Özkan, AK Parti Akdeniz İlçe Başkanı Emin Genç, AK Parti il ve ilçe yöneticileri, Cami Şerif Mahallesi Muhtarı Derin Günüç ve başkan yardımcıları ile birlikte İstiklal Caddesi esnafını ziyaret ederek bol kazançlar diledi.

Çiçek Pasajı esnafı da ziyaret edildi

Kalabalık heyet, birkaç yıl önce Akdeniz Belediyesi tarafından baştan sona yenilenerek yeniden Mersinlilerin hizmetine açılan Çiçek Pasajı içinde bulunan işyerlerini de tek tek ziyaret ederek esnafla bir araya geldi. Başkan Gültak ve Milletvekili Özkan’ın kendilerini ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getiren pasaj esnafı, her gün yüzlerce insanın uğrayıp alışveriş yaptığı pasaj içi ve çevresinde yer yer zarar gören asfalt, kaldırım ve kilitli parke taşlarının yenilenmesini talep etti.

Başkan Gültak, çocukları hediyelerle sevindirdi

Çarşı esnafının anlattığı talep ve şikâyetleri tek tek dinleyip not ettiren Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak da sıkıntıların en kısa zamanda çözümü için ilgili birim müdürlerine talimat verdi. İstiklal Caddesi ve Çiçek Pasajı ziyareti sırasında Başkan Gültak, karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet edip, hal hatırlarını sordu. Küçük çocukları da unutmayan Başkan Mustafa Gültak, miniklerle yakından ilgilendi, çeşitli hediyelerle onların gönüllerini kazandı.

“Akdeniz’de yaşam kalitesini yükseltmeye devam edeceğiz”

Esnaf ziyareti hakkında kısa bir değerlendirme yapan Başkan Mustafa Gültak; “Göreve geldiğimiz ilk günden beri vatandaşlarımızın içindeyiz. Hafta içi mahalle, hafta sonu da esnaf ziyaretlerimizle, hem yaptığımız çalışmaları yerinde görüp eksiklerimizi tespit ediyor, hem de esnaf ve vatandaşlarımızın varsa talep ve şikâyetlerini yerinde dinliyoruz. Halkımızdan kopmadan, onlarla birlikte Akdeniz’i değiştirmeye, insanımızın yaşam kalitesini yükseltmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu