Belek kampından haber var

Mersin Büyükşehir Belediyesi GSK Kadın basketbol takımı sezon öncesi 10 Eylül tarihinde Antalya Belek'te girdiği kamp çalışmalarını sürdürüyor..

Antalya Büyükşehir Blediyesi Antbirlik Spor tesislerinde çalışmalarını sürdüren kadın basketbol takımımız 13/15 Eylül tarihlerinde Nirvana Ladies Turnuvasına katilacak.

Turnuvanın ilk karşılaşması Bugün Mersin BBGSK/Antalya Güneşi SK ile Saat 16.00. İkinci karşılaşma ise 14 Eylül Salı günü Emlak Konut SK ile saat 16.00 da oynanacak.

Coach İbrahim Sağdıç Yeni oyunculardan kurulu bir takım olduklarını belirterek, Antalya kampınin takım olmak adına çok verimli geçtiğini ayrıca hazırlık karşılaşmaları ile takımımızın durumunu görmek ve takım uyumunu arttırmayi düşündüklerini söyledi.

Coach Sağdıç,”Turnuva sonrasında Kendi evimizde çalismalarimizi sürdüreceğiz ve 24 Eylül’de Ankara ya giderek 26 Eylül’de Federasyon kupasina katılacağız.” dedi.

SEÇER VE TİMUR’A TEŞEKKÜR

Kulüp Genel menajeri Suat Özdal ise şunları söyledi: ” Mersin Halkı Basketbolu seviyor ve Bu kapsamada Desteklerini esirğemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Vahap Seçer’e teşekkür ediyoruz. Ayrıca Yönetim kurulu Başkanımız Özgür Timur ve Şube sorumlumuz Berkay Üstündağ ‘ın desteğini hep yanımızda hissediyoruz bu kapsamda Takım olarak kendimizi çok şanslı hissediyoruz .

Takımda herkes mutlu ve enerji dolu. Disiplinimizden ödün vermeden Mersin Büyükşehir Belediyesi ni Türkiye’nin her noktasında en iyi şekilde temsil edeceğiz. Ayrıca Antalya da desteklerini esirgemeyen Antalya Büyükşehir Belediyesine Misafirperverliği den dolayı teşekkür ediyoruz…”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu