Başkanı Yılmaz, Genel Başkan Yardımcısı Dr. Yılık’ı, ağırladı

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dr. Pelin Yılık’ı, Toroslar Belediyesi Teknik ve Mesleki Eğitim Kursları’nda (TORTEK) ve Kuvayimilliye Karargâhı’nda ağırladı.

Genel Başkan Yardımcısı Yılık, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla “Kadın ve Siyaset” konulu teşkilat toplantıları için Mersin’de bir dizi programlara katıldı.

MHP Mersin Milletvekilleri Olcay Kılavuz ve Baki Şimşek, MHP MYK Üyesi Serdar Soydan, MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Uluslararası İlişkiler Uzmanı Doç. Dr. Esma Saraç Özdaşlı, MHP İlçe Teşkilat Başkanları, MHP Mersin İl KAÇEP Başkanı Fadime Şen ve İlçe KAÇEP Başkanları, Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Murat Sezer ve partili kadınların hazır bulunduğu programın ardından MHP Genel Başkan Yardımcısı Yılık, Mersin İl Başkanlığı ile engelli genç Kurtuluş Kaya’yı ve kahraman şehidimiz Celil Mutlu’nun ailesini ziyaret etti.

Genel Başkan Yardımcısı Yılık, daha sonra Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’ın ev sahipliğinde Osmaniye Mahallesi’ndeki TORTEK Merkezinde düzenlenen programda kurs eğitmenlerinin ve kursiyerlerin el emeği ile hazırladıkları ürünleri inceleyerek, Başkan Yılmaz’a kadınlara sunduğu desteklerden dolayı teşekkür etti.

Toroslar İlçe Kaymakamı İbrahim Çenet, MHP MYK Üyesi Serdar Soydan, MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Doç. Dr. Esma Saraç Özdaşlı, MHP İlçe Teşkilat Başkanları, MHP Mersin İl KAÇEP Başkanı Fadime Şen ve İlçe KAÇEP Başkanları ve belediye meclis üyelerinin de katıldığı programda Yılık’ı, TORTEK Çocuk Oyun Odası’nın minik öğrencileri karşıladı.

Programda, kurslara katılan kursiyerler ile Toroslar Kadın ve Çocuk Danışma Merkezi’nden hizmet alan bayanlar ise sözler alarak memnuniyetlerini dile getirip, Başkan Yılmaz’a kendilerine sunduğu bu imkanlardan dolayı teşekkür ettiler.

MHP Mersin İl KAÇEP Başkanı Fadime Şen de her başarılı erkeğin arkasında çok güçlü bir kadının yer aldığını belirterek; “Atsız Afşın Yılmaz Başkanımızın da arkasında kıymetli eşi Meltem Yılmaz hanımefendi var. Bugün burada olmaktan çok gurur duyduk. Belediye Başkanımıza bize her platformda destek olduğu için teşekkür ediyorum” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu