Başkan Karış: Esnafımızın ışıkları sönmeyecek

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, Tarsus’ta esnafları ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi. Esnafların yoğun ilgisi ile karşılanan Başkan Hamit Karış, “Türkiye’de, sizlerin desteği ile bu ampulü patlatacağız, işyerlerinin ışıkları yanmaya devam edecek” dedi.

Elektrik, doğalgaz ve akaryakıt zamlarının esnafların belini iyice büktüğünü dile getiren Başkan Hamit Karış, “Esnaflarımız, giderleri nereden kısacağını şaşırmış durumda. Artan kiralar, Yüzde 100’lerin üzerinde gelen elektrik, doğalgaz, akaryakıt zamları esnafları zor durumda bırakıyor. Tarsus ziyaretimizde gördük ki esnaflarımız, ışıkları kapatıp oturuyor, müşteri gelirse ışıkları açıyor. Bu da esnafın içinde bulunduğu durumu çok net bizlere anlatıyor” dedi.

Esnafların taleplerinin Gelecek Partisi iktidarında kökünden çözüleceği ifade eden Başkan Karış, “halkımız mutsuz, esnafımız mutsuz, çiftçimiz mutsuz. Tablo iyiye gitmiyor. Türkiye’nin umudu Gelecek Partisinde. Halkımızın desteği ile bu ampulü patlatacağız, işyerlerinin ışıkları yanmaya devam edecek. Türkiye bizimle aydınlanacak” diye konuştu

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu