Anamur’un Barış Manço’sundan, Seçer’e ‘Anamur yolları’ göndermesi

Anamurluların Barış Manço'su Ak Parti meclis üyesi Şinasi Aslan'dan, Seçer’e ” iş adamı zihniyetiyle plan, projeleri çalışıyorsunuz” dedi.

Cumhur İttifakı Anamur Belediye Meclis Üyesi Şinasi Aslan, Başkan Seçer’e, çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.
Mersin Büyükşehir Belediyesi, Başkan Vahap Seçer ‘ Anamur, Bozyazı Sulama Borusu ve Makine-Ekipman Dağıtım Töreni’nde üreticilerle buluşmasının ardından, Anamur Ticaret ve Sanayi Odasında Anamur Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileriyle buluştu.
Toplantıya katılan STK Temsilcileri taleplerini Başkan Seçer’e ilettiler.
Toplantıya katılan Cumhur İttifakı Anamur Belediye Meclis Üyesi Şinasi Aslan da Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in çalışmalarını takdir ettiğini söyledi.
Cumhur İttifakı Anamur Belediye Meclis Üyesi Şinasi Aslan, yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “5 yıl önce iktidar partisinde ilçe başkanlığı yaptım. Muhtarlık yaptım. Anamur’da, Bozyazı’da yaptığınız hizmetlerden dolayı, çok alçak gönüllü olduğunuzdan dolayı, bir iş adamı zihniyetiyle plan, projeleri çalıştığınızdan dolayı ben size şahsım adına teşekkür ediyorum. Bu bölgede Anamur’da yaptığınız şu an İskele sahil yolu, Dragon Parkı, Rauf Denktaş’tan bahsettik. Buraların proje bedelini centilmen davranıyorsunuz, çok mütevazi davranıyorsunuz. Buraların bedelini anlattığım zaman gecikmelerden ne kadar zarar edildiğini, neden geciktiğini, gecikmelerle ilgili 55 trilyon ben şahsım adına biliyorum. Şu an yeni proje bedelinin 160 trilyona çıktığını, buralarda size engel olan yahut da istişarelerin eksik oluşundan dolayı kaynaklanan bir takım şeyler var. Bugünkü sahil parkındaki sizin o zaman ki 400 milyar altyapıya katkınızdan da haberim var. Bozyazı düğün salonu ve kültür salonuyla ilgili projenizden de haberim var. Şu andaki Bozyazı girişinde yapılan ben tarihte ilk defa görüyorum. Asfaltın hiçbir parçası bozulmadan sıyrılarak, yeniden kamyonlara sevk edip depolanıp tekrar ikinci bir şekilde israf etmeden kullandığınızı gördüm. Şimdi Anamur’umuzun burada 60 trilyondan bahsedilmişti, İskele yolunun. Anamur adına, ben şahsım adına teşekkür ediyorum. Çünkü görebileceğiniz en güzel nokta. Bir Avrupa’dan bahsediyoruz, çağdaşlıktan, muasır medeniyetten bahsediyoruz. Çağdaşlık zihniyeti sizin şahsiyetinizde var. Ben onu gördüm. Teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu